#1 2013-08-30 17:16:17

Crush

Moderator

16217684
Zarejestrowany: 2013-08-18
Posty: 10
Punktów :   
Wrestler w SZW: Dan Dowson
Ulubiony wrestler: Edge
Ulubiony Tag Team: E&C Degeneration X
Ulubiona federacja: TNA, CZW

Newspack #3 by me

Z federacji



>> Ostatnie wydanie Crashdown miało rating 0.96, co jest niewielkim polepszeniem względem poprzedniego tygodnia, lecz to nie satysfakcjonuje włodarzy, którzy postanowili agresywną polityką marketingową postarać się zwiększyć oglądalność 3 wydania tygodniówki SZW.

>> Federacja zamierza zmierzać do promocji pierwszego PPV spod szyldu SZW, które ma się odbyć we wrześniu. Oficjalna data, jak i miejsce gali jest tajemnicą, lecz z biura prezesa wyciekły informacje, że trzema faworytami są miasta takie jak: Phoenix, San Antonio, Salt Lake City.

>> To już oficjalne! Spartan Zone Wrestling pozyskało kolejnego zawodnika z nazwiskiem rozpoznawalnym w świecie wrestlingu. Mowa oczywiście o AJ Stylesie, który to powinien zadebiutować na najbliższej gali SZW. Mówi się, że jeden z oficjeli przesłał Stylesowi ofertę kontraktu, ale ten bardzo długo zastanawiał się nad dołączeniem do federacji. Póki co nie znamy szczegółów dotyczących kontraktu poza tym, że obejmuje on okres od września do grudnia włącznie. Czyżbyśmy mieli oglądać AJ Stylesa w SZW tylko do końca 2013 roku?

>> Kreatywni zaczynają pracę nad pierwszymi poważnymi programami. Jak udało się dowiedzieć niektórym dziennikarzom, poprzednie dwa wydania miały być testem dla zawodników, aby ich podzielić na tych, którzy się nadają do walk o najwyższe cele, a innych, którzy muszą jeszcze poprawcować na swoją markę.

>> Dolph Ziggler w Main Eventach? To nie są żarty, ponoć jeden z kreatywnych jest zadowolony postawą zawodnika, jak i poprawą jego umiejętności przy mikrofonie. Jak wiadomo, zawodnik miał jedną małą wpadkę w jednym z prom, lecz wziął się w garść i pilnuje, co jest zdecydowanie na plus.

>> Zatrudnienie AJ'a może być uznawane za wielki sukces, lecz z federacją pożegnało się ostatnio dwóch zawodników. Mowa o Adieu, który odniósł poważną kontuzję po ataku Kane'a oraz Alanows. O ile z pierwszym federacja pożegnała się godnie, wypłacając przy okazji sowite odszkodowanie, o tyle z drugim było ciężej. Zawodnik ten popadł w konflikt z władzą, licząc na lepszą pozycję w rosterze, lecz się przeliczył i chairman zerwał z nim kontrakt.

>> Czyżby szykowano jakiś mocny shocker dla fanów SZW? Zapowiada się, że podczas #4 wydania Crashdown ma dojść do debiutu zawodnika, który jest ukrywany w tajemnicy przed fanami. Podobno to jest jedna z wielkich gwiazd... Kto to jest i czy te plotki są w 100% prawdą? Tego nie wiadomo, a federacja milczy, potęgując jeszcze spekulacje. Zapewne to ma na celu jak najwyższy rating wydania za dwa tygodnie.

>> Breaking NEWS!! Sydal opuścił federację. Podobno nie spełnił pokładanych w nim nadziei, a sam zawodnik zamiast staczać się na dno postanowił poświęcić się innym zajęciom. Jakie one będą? Zapewne dowiemy się tego w niedalekiej przyszłości.

>> Breaking NEWS #2! To już pewne - SZW rusza w tournee po Europie! Ma to nastąpić od razu po gali PPV.

Plotki, z życia gwiazd



>> Federacja wysłała jednego z zawodników, The Rocka, w ramach fundacji "Make a wish" do jednego ze szpitali w Miami, gdzie zawodnik miał spędzić czas z fanami, lecz popularny Brahma Bull wyszedł nieco poza zaplanowany scenariusz i poświęcił więcej czasu dla nich. Strona internetowa pokazała parę zdjęć: Zdjęcie 1, Zdjęcie 2, Zdjęcie 3

>> Druga tygodniówka okazała się minimalnym sukcesem, więc paru zawodników wybrało się do sąsiadującego z halą baru, aby niejako uczcić to wydanie. Zabawa przebiegała w sposób kulturalny, lecz to tym razem doszło do bójki nie z przyczyny zawodników federacji. Oficjalnie uznaje się, że pięciu awanturników trafiło do szpitala z licznymi potłuczeniami, lecz na szczęście - żaden zawodnik nie ucierpiał w sposób trwały, aby wyeliminować z uczestnictwa na kolejnej gali.

>> Jeżeli pozostajemy przy imprezach, to jeden z zawodników zamiast integrować się z resztą, postanowił urządzić balangę w swoim domu w San Diego. O kim mowa? O Danie Dowsonie. Zabawa nieco wymknęła się z równowagi, a do internetu wyciekło kilka zdjęć za sprawą... Samego zawodnika? Nie wiadomo, czy federacja wyciągnie wobec niego konsekwencje, wszak miał mieć wolne do czasu kolejnego nagrania. Oto parę z nich Znajomi, Balety, a ostatnie, zostało wymownie podpisane Fuckin' Strong Wine. Ciekawe, co na to jego dziewczyna...

>> Ciekawa informacja wyciekła na zewnątrz z prywatnego życia Dolpha Zigglera... Zawodnik myśli o zmianie stanu cywilnego! Czy to jest prawda, czy może wymysł fana? Nie wiadomo, a sam zawodnik nie zamierza ujawniać takich planów.

>> R-Truth i koza Betty w akcji! Co prawda to jest nieoficjalnie, ale jeden z ambitnych reżyserów chciałby nakręcić film z zawodnikiem w akcji. Miała by być to komendia, gdzie byłaby przedstawiona zażyłość między zawodnikiem a tym zwierzęciem.

>> Kane coraz bliżej produkcji na wielkim ekranie... Na Twitterze reżyser powiadomił, że negocjacje zmierzają ku końcowi i Kane ma wystąpić w jednym z horrorów. Zawodnik jednak niemal od razu zaprzeczył, lecz coś jest na rzeczy.

Newsy jakie są, takie są. Jeżeli MACIE COŚ DLA MNIE Z NEWSÓW, WYSYŁAĆ. Proszę o komentarze

Ostatnio edytowany przez Crush (2013-08-30 17:47:23)


http://24.media.tumblr.com/e6a91cc3171ebbe2e75d483de6aed8c7/tumblr_mgkxujgfQC1qcaa7lo1_r1_500.gif

The Biggest than Everything Streak

0W 0D 0L

Offline

 

#2 2013-08-30 17:55:17

rico

Booker

Zarejestrowany: 2013-08-12
Posty: 80
Punktów :   
Wrestler w SZW: Dean Ambrose i Sydal
Ulubiony wrestler: CM Punk
Ulubiony Tag Team: Edge&Christian i SES
Ulubiona federacja: WWE i TNA

Re: Newspack #3 by me

Newsy ok, ale poprzednie były ciekawsze. R-Truth pasuje do komedii razem z Betty


_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


http://iv.pl/images/32311229360217413164.gif
Streak : .::W-1::. .::L-0::. .:: D-0::.

Offline

 

#3 2013-08-30 20:21:03

 Worried

Chairman

8619076
Call me!
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 53
Punktów :   
Wrestler w SZW: R-Truth
Ulubiony wrestler: CM Punk, Lubię każdego :)
Ulubiony Tag Team: Brak.
Ulubiona federacja: WWE, CZW, ROH
WWW

Re: Newspack #3 by me

Newsy bardzo fajne, każdy by chciał aby było więcej, ale lepiej pisać w miare z sensem niż na siłę , komedia z R-Truthem i Betty, już to sobie wyobrażam heh, niezła impreza Dowsona uhuh ciekawe , Newsiki lepsze od poprzednich Oby szło ci tak dobrze jak teraz.


http://przeklej.net/img.php?im_id=119656

Offline

 

#4 2013-08-30 21:41:43

Mike

Moderator

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 45
Punktów :   

Re: Newspack #3 by me

Postarałeś się, mordo! Trzeba przyznać, że newsy są lepsze niż ostatnie. Mogłeś coś wspomnieć o Rap Battle, ponieważ przez chyba wszystkich zostało to ocenione na plus. Mam nadzieję, że po takim zakończeniu gali Wiz pojawi się i na 3 odsłonie, ale już nie jako komentator. Dobrze, że wspomniałeś również o nowej gwieździe, w końcu robią tak też prawdziwe federację i myślę, że jakby ktoś nie był w świecie wrestlingu obcykany, czytając te newsy pomyślałby że to prawda. Cieszę się, że jest też mowa o Dolphie. Dziękuję za tą poświęconą chwilę mojej postaci. To z pewnością zmotywuje mnie do dalszej pracy. Jestem bardzo ciekawy, co wydarzy się na 4 odsłonie Crashdown. Jakaś gwiazda wrestlingu, debiut, 100% - te słowa podkręcają ciekawość i serio wyczekuję tej gali. Tournee po Europie - dobry pomysł, lecz wcześniej przydałby się jakieś House Showy w Europie, a dopiero później Live Eventy. Zobaczymy jak to wyjdzie. Czas na ploteczki z życia prywatnego gwiazd. Rock udziela się charytatywnie. Moim zdaniem tutaj powinna być postać, która bardziej uczestniczy w życiu forum, na ale że zgrały Ci się akurat zdjęcia, nie mam nic przeciwko. Biba u Dowsona. Ciekawie, ciekawie. Może będzie na kacu i wygram walkę? Heh, marzenia . Zmiana stanu cywilnego przez Dolpha?! Ciekawy newsik, naprawdę. Czyli teraz do mnie należy decyzja co dalej? Hahaha! Komedia z Truthem! Przecież jego udział na gali to komedia, co nie? . Może Truth to zoofil? Niemniej jednak chciałbym w rzeczywistości zobaczyć taki film. Kane i horror. Z tego co wiem był horror z Kane'm w roli głównej, oglądałem i się jarałem, że jest Kane . Jednak nie pamiętam tytułu. No, bracie. Postarałeś się i zdecydowanie te newsy na plus. Zauważyłem jedną literówkę, no ale każdemu może się zdarzyć. Dzięki za newspack.


http://i.pinger.pl/pgr450/addf29da000c30d2513cb04e/gural_sitek.jpg

Offline

 

#5 2013-08-31 11:24:27

 FoTi

Zawodnik

10082613
Skąd: Nowa Ruda
Zarejestrowany: 2013-08-29
Posty: 7
Punktów :   
Wrestler w SZW: AJ Styles
Ulubiony wrestler: AJ Styles, CM Punk
Ulubiony Tag Team: Evolution
Ulubiona federacja: WWE

Re: Newspack #3 by me

Oj widzę, że tutaj komentarze do newsów nie stoją na ultra wysokim poziomie poza Mike'iem

Agresywna polityka marketingowa nie zawsze równa się zwiększeniem ratingów... Jednak najlepszym krokiem jaki może poczynić federacja to promować się uznanymi markami i nie tyle kosztem uznanych marek co z ich pomocą.

News o PPV w porządku poza "zamierza zmierzać" co błędem nie jest, ale dziwnie brzmi. Nie będę się jednak czepiał na siłę Hmm.. obstawałbym za Phoenix, które kojarzy mi się przyjemnie z Wrestlemanią 26.

AJ Styles! AJ Styles! Nie mnie oceniać jakie korzyści przyniesie zakontraktowanie mojej postaci, a co do trwania kontraktu to napisałem to gdyż ponieważ muszę mieć furtkę w razie pewnej sytuacji, o której teraz nie powiem ; >

Dokładnie, pierwsze wydania były testem i na szczęście dla kreatywnych gołym okiem widać kto nadaje się do czegoś więcej, a kto będzie okupywał midcard. Dopiero teraz zacznie się prawdziwa zabawa ze storyline'ami. Podepnę pod to plotkę o pushu dla Zigglera, która łączy się właśnie z newsem o rozpoczęciu większych feudów. Ziggi zasługuje na push, kiedy czytam jego słowa

Strasznie szybko wykruszają się pierwsze osoby. Co do drugiej postaci to niestety userowi "znudziły się fedy" jak mniemam... tak bodajże było napisane w dziale o nieobecnościach. No cóż, szkoda...

Jestem ciekaw kto będzie się krył pod tym shockerem. Mam nadzieję, że nie będzie lipy Szkoda by było gdyby zbudowany hype zmarnować na jakąś kiepską postać, która by długo na fedzie nie pociągnęła.

No, kolejna postać szybko odchodząca z SZW... jak to mówią w WWE "powodzenia w dalszych działaniach".

Moim zdaniem tournee po Europie następuje bardzo szybko... patrzcie ile czasu TNA czekało żeby ruszyć w świat Chyba, że chodzi nie o tapingi, a house showy

Rocky jaki dobroduszny ;3

Czo ci zawodnicy... tylko świętowanie im w głowie. Ja rozumiem, że to jest ukazanie takiego luźnego stylu życia, ale podejrzewam, że gdyby zawodnicy odwalili coś takiego masowo to posypałyby się stosowne kary

Nooooo Dan Dowson sobie zaszalał Skoro przy poprzednim newsie kary by się posypały to co dopiero tutaj *.* Dodam, że "podobno" był tam też AJ Styles, ale dość szybko "odpadł" co chyba nie dziwi przy takiej hardkorowej imprezie

Jeśli Dolph faktycznie chce zmienić swój stan cywilny to nie uda mu się tego ukryć... dowiemy się w newsach ; >

R-truth i koza Betty? Really? Czekam, SZW Studios miałoby swój pierwszy film. Tylko kto będzie grał człowieka, a kto zwierze? xD

Oj naszych wrestlerów ciągniedo filmów, oj ciągnie. Kane ma... jakby to ująć... wizerunek stworzony do grania w horrorach


http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2011/065/c/2/aj_styles_signature_by_kaygeedee-d3b30oy.png

Offline