• Index
  •  » Top 5
  •  » Top 5 zawodników SZW - 30.08.2013

#1 2013-08-30 17:33:12

rico

Booker

Zarejestrowany: 2013-08-12
Posty: 80
Punktów :   
Wrestler w SZW: Dean Ambrose i Sydal
Ulubiony wrestler: CM Punk
Ulubiony Tag Team: Edge&Christian i SES
Ulubiona federacja: WWE i TNA

Top 5 zawodników SZW - 30.08.2013

5.DOLPH ZIGGLER


Dolph już na pierwszym CrashDown wygrał pojedynek tag-teamowy przeciwko Sydalowi i Jackowi Michaelsowi oraz wygłosił promo. Na drugim odcinku CrashDown przegrał kolejny tag-team match, ale i tak plasuje się na piątej pozycji.



4.DAN DOWSON


Dan w swojej debiutowej walce na CrashDown wygrał razem z Marcusem tag-team match przeciwko trudnym rywalom, Zigglerowi i Swaggerowi. W dodatku Dowson na backstage miał wywiad z Joshem Mathewsem gdzie pokazał, że nie boi się Dolpha i obraził go. Obaj zawodnicy zmierzą się na CrashDown #3.



3.DAMIEN SANDOW


Damien Sandow na pierwszej gali CrashDown pogratulował zwycięstwa Marcusowi i uniósł jego rękę. Na następnej gali wygłosił krótkie promo proponując ,,sojusz" Marcusowi oraz wygrał walkę w debiucie przeciwko Alanowsowi, więc plasuje się na najniższym stopniu podium.



2.R-TRUTH


Truth razem ze swoją kozą i Jimmym swój debiut zaliczyli za CrashDown #1. R-Truth pokonał tam Adieu. Tydzień później Truth rozpoczął galę i przyjął wyzwanie gościa specjalnego, Wiz Khaliffy na Rap Battle. Pokonał również Jeffa Hardyego przez....DQ, ponieważ został zaatakowany przez samego Wiz Khaliffę, na koniec w Rap Battle nie wytrzymał i kopnął Wiz Khaliffę. R-Truth jednak wygrał obie walki, więc dla niego drugie miejsce.



1.MARCUS


Marcus na pierwszym CrashDown pokonał Real Americana, Jacka Swaggera oraz Damien Sandow podniósł jego rękę i tak samo na CrashDown #2 został wychwalony przez Sandowa gdy wygrał tag-team match z Danem Dowsonem przeciwko Jackowi Swaggerowi i Dolphowi Zigglerowi



To moje pierwsze Top 5, więc bądźcie wyrozumiali.


_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


http://iv.pl/images/32311229360217413164.gif
Streak : .::W-1::. .::L-0::. .:: D-0::.

Offline

 

#2 2013-08-30 17:43:42

Crush

Moderator

16217684
Zarejestrowany: 2013-08-18
Posty: 10
Punktów :   
Wrestler w SZW: Dan Dowson
Ulubiony wrestler: Edge
Ulubiony Tag Team: E&C Degeneration X
Ulubiona federacja: TNA, CZW

Re: Top 5 zawodników SZW - 30.08.2013

Hmm nie wiem do czego się przyczepić, kolory są, pasują do tła, aby nie razić po oczach. Opisy są wyczerpujące, uzasadniające dane pozycje. Co dalej... Miejsca dla mnie są odpowiednio rozstawione, jasne jest, że po wygranej przez DQ, nawet w ME nie powinien R-Truth wygrać, więc tutaj też pasuje. Mam nadzieję, że się nie zniechęcisz, ja akurat ciebie nie zjadę za to, bo zwyczajnie nie robiłem tego nigdy.


http://24.media.tumblr.com/e6a91cc3171ebbe2e75d483de6aed8c7/tumblr_mgkxujgfQC1qcaa7lo1_r1_500.gif

The Biggest than Everything Streak

0W 0D 0L

Offline

 

#3 2013-08-30 21:44:57

Mike

Moderator

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 45
Punktów :   

Re: Top 5 zawodników SZW - 30.08.2013

Moim zdaniem wszystko jest ładnie. Brakuje tylko zdjęć, które możesz wziąć bodajże z psd-dreams. Opisy są takie jakie powinny być, chociaż nie ukrywam, że można by było to troszkę bardziej rozciągnąć. Wiesz kogo mi tutaj brakuje? Twojej postaci! Dean Ambrose ładnie rozpoczyna przygodę w federacji i szczerze mówiąc, wolałbym właśnie jego niż mojego Zigglera na 5 miejscu. Tak czy inaczej dziękuję za miejsce i za dobrą topkę. Oby tak dalej!


http://i.pinger.pl/pgr450/addf29da000c30d2513cb04e/gural_sitek.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Top 5
  •  » Top 5 zawodników SZW - 30.08.2013