• Index
  •  » Newsy
  •  » Newspack #1: 15.08.2013 - Gwiazdy.

#1 2013-08-15 00:47:49

 Worried

Chairman

8619076
Call me!
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 53
Punktów :   
Wrestler w SZW: R-Truth
Ulubiony wrestler: CM Punk, Lubię każdego :)
Ulubiony Tag Team: Brak.
Ulubiona federacja: WWE, CZW, ROH
WWW

Newspack #1: 15.08.2013 - Gwiazdy.

Witam was w pierwszym wydaniu "Newspack"

* Niedawno powstała federacja wrestlingowa "Sparta Zone Wrestling" która została założona przez dwóch biznesmenów. Jednym z nich jest znany Prezes UWF Raptor, który tym razem postanowił założyć federacje wraz ze swoim wspólnikiem Worried'em. Większość sądzi, że Worried nie nadaje się do roli właściciela chodzą pogłoski, że prowadzi życie nocne.



*
Federacja Spartan Zone Wrestling podpisała kontrakt z takimi gwiazdami jak: Chris Jericho, Dolph Ziggler, czy Jack Swagger, a nawet z Undertakerem. Wiele sądzi, że federacje na to nie stać i wkrótce zbankrutuję, jednak właścicieli na to stać przynajmniej tak twierdzą.



* Na pierwszym wydaniu "Crashdown" mamy poznać nowego menagera tej gali, gdyż obecny menager Theodore Long został zatrudniony tymczasowo. Z pośród kandydatów wymienia się Steve Austin'a, RVD lub Bret Hart.



* Dolph Ziggler podpisał kontrakt z firmą "Penne" w której miałby reklamować makaron na opakowaniach jak i w reklamach, ma za to zgarnąć grubą forsę bądźmy szczerzy idealnie do tego pasuje.



* Do federacji dołączył R-Truth który w dziwny sposób pożegnał się z federacją UWF, wszyscy myślą, że zrobił sobie przerwę jednak dzień przed PPV wykryto u niego dużą ilość narkotyków oraz marihuany niektórzy twierdzą, że pojechał do Raptora i zrobił mu wielką awanturę co zaowocowało przegraną na PPV oraz na ostatniej tygodniówce, R-Truth został wysłany na odwyk, więc "Kreatywni" wymyślili historię z przerwą.


* Spartan Zone Wrestling negocjuję kontrakt z znanym komentatorem sportowym jak i menagerem Andrzejem Supronem wstępne negocjację są utajnione.



* Zeb Colter menager Jack'a Swagger'a wygłosił promo w którym mówił, że wszędzie są emigranci i ,że w niektórych miastach jest więcej obcokrajowców niż Amerykanów. Pod koniec dodał, że pierwszym mistrzem federacji Spartan Zone Wrestling zostanie Jack Swagger następnie powiedział, że to oni wrócą z tarczą.


* Kreatywni zaczęli myśleć nad nazwami PPV, wstępnie gala rozpoczynająca rok ma nosić nazwę "Crashout" jest to Battle Royal na zasadach wyrzucenia przeciwnika z ringu, coś al'a Royal Rumble



* Gala Crashdown ma sie pojawiać we wtorki lub czwartki.



* Na oficjalnej stronie SZW pojawiło się głosowanie na oficjalny theme song rosteru Crashdown, głosowanie powinno zakończyć się w tym
tygodniu, natomiast logo Crashdown powinno już nie długo ujrzeć światło dzienne.



* Pojawiły się spekulację na temat kto zostanie mistrzem SZW oraz Crashdown, jeden z dziennikarzy zapytał Worrieda kto ma potencjał ten na to odpowiedział: "Jest wielu którzy świetnie sobie radzą w ringu jak i przy mikrofonie jednak ja mam dwóch ulubieńców jeden z nich ma wielką charyzmę i sądzę, że jego menager dodaje mu pewności, z kolei drugi świetnie walczy w ringu"


http://przeklej.net/img.php?im_id=119656

Offline

 

#2 2013-08-15 01:08:40

Mike

Moderator

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 45
Punktów :   

Re: Newspack #1: 15.08.2013 - Gwiazdy.

Zatem jak na pierwszą paczkę newsów źle nie jest, chociaż pisałem ci już na pw, że z tego byłoby o wiele więcej materiału. W pierwszym newsie jest źle postawiony przecinek. Również o tym mówiłem, lecz tego nie poprawiłeś. Czy federacja nie zbankrutuje? To się dopiero okaże po pierwszych galach SZW, lecz mam nadzieję, że nie zbankrutuje. Nowym GMem musi być SCSA! Idealnie pasuje do tej roli, federacjia powinna być rządzona twardą ręką, a nie przez innych tej żyłki. Złym pomysłem jest również to, że na GMa koniecznie musi być jakiś zawodnik, a moim zdaniem istnieje wielu takich ludzi którzy mogliby objąć to stanowisko. Tak osobiście zastanawiałbym się miedzy Austinem, Heymanem a Stingiem. Ziggler i znowu żart o makaronie? Saga trwa. R-Truth narkoman, buu! Andrzej Supron?! Really?! Dajcie mu do pary jeszcze Borkowskiego... Jak na federację, w której znajdują się gwiazdy wrestlingu komentarz powinien być na wysokim poziomie, a komentowanie walk przez komentatora niepotrafiącego odróżnić chociażby Del Rio od Punka musi skończyć się dnem. Dlaczego pisane tutaj jest o promie Coltera? Każdy sobie przecież może to przeczytać. Typowy zapychacz newsów. Szkoda, że pomysł gali typu Crashout jest wzięty jako Royal Rumble. Jeżeli koniecznie chcecie mieć takie PPV, zmieńcie chociaż miesiąc. Dzięki za newsy.


http://i.pinger.pl/pgr450/addf29da000c30d2513cb04e/gural_sitek.jpg

Offline

 

#3 2013-08-15 08:43:21

Raptor

Administrator

37607244
Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 107
Punktów :   
Wrestler w SZW: Damien Sandow

Re: Newspack #1: 15.08.2013 - Gwiazdy.

Prezesem UWF był Ted DiBiase senior.

Offline

 

#4 2013-08-15 09:00:14

 Worried

Chairman

8619076
Call me!
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 53
Punktów :   
Wrestler w SZW: R-Truth
Ulubiony wrestler: CM Punk, Lubię każdego :)
Ulubiony Tag Team: Brak.
Ulubiona federacja: WWE, CZW, ROH
WWW

Re: Newspack #1: 15.08.2013 - Gwiazdy.

Raptor, pisz treściwe odpowiedzi... sam mówisz żeby ludzie sie rozpisywali stosuj się


http://przeklej.net/img.php?im_id=119656

Offline

 

#5 2013-08-15 14:53:31

Gibbs

Zawodnik

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 41
Punktów :   
Wrestler w SZW: Jack Swagger
Ulubiony wrestler: Rey Mysterio, Y2J, Christian
Ulubiony Tag Team: Edge & Christian,
Ulubiona federacja: WWE

Re: Newspack #1: 15.08.2013 - Gwiazdy.

Według mnie wyszło całkiem fajnie. Mi z kolei powtórzenia słów, czy tam błędnie postawione przecinki nie przeszkadzają - każdy popełnia błędy. Wszystko opisane na poziomie. Co do potencjalnej bankrutacji fedki, to rzecz jasna iż to tylk puste pogłoski i nie znajdą miejsca w przyszłości. Ziggler i reklama - nie mam nic to tego, było nawet zabawne, ale wg mnie takie rzeczy o zawodnikach powinni pisać o swoich postaciach jedynie właściciele. Hm.. Worried wspomniał o moim promie na ringu. Hm, szczerze nie wiem dlaczego ale fajnie, że po raz drugi wspomniał o mnie w newsie.. Co do wypowiedzi Pawkinsa. Mógł równie dobrze napisac o kazdym zawodniku? Jasne. Nie ma co się oszukiwać. Moje promo było, jest i będzie kruszyć wszelkie wysiłki pozostałych ^^Zaraz.. Supron?! Broń Boże. Przeżarł mi się już na Extreme i Orange Sport. On na komentatora może i się nadaje, ale o wrestlingu nie ma pojęcia. Kabaret mógłby jeszcze prowadzić. ^^. Ogólnie mi się wszystko podobało i nie ma co narzekać. Fajnie, że Worried się stara ;] Trzymaj tak dalej!


http://25.media.tumblr.com/9cbb07ffa56b6b4e9fcdc19f732fd9fe/tumblr_min6sfavXO1r6ybcpo1_500.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Newspack #1: 15.08.2013 - Gwiazdy.