#31 2013-08-17 15:43:28

 Worried

Chairman

8619076
Call me!
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 53
Punktów :   
Wrestler w SZW: R-Truth
Ulubiony wrestler: CM Punk, Lubię każdego :)
Ulubiony Tag Team: Brak.
Ulubiona federacja: WWE, CZW, ROH
WWW

Re: Backstage

Nagle backstage słychać głośny huk, w oddali widać jak zbliża się postać o potężnej muskulaturze to Kane!

Kane: Hahaha... Wasz czas powoli dobiega końca... ciemność, strach i bezwładność to was czeka... czeka was zagłada.

Kane śmiejąc się wyrywa sześciopak Damiena po czym rozwala puszki na swojej głowie śmiejąc się, nagle wszędzie zrobiło się ciemno, gdy światło wróciło na podłodze zostały tylko zgniecione puszki..


http://przeklej.net/img.php?im_id=119656

Offline

 

#32 2013-08-30 22:15:02

rico

Booker

Zarejestrowany: 2013-08-12
Posty: 80
Punktów :   
Wrestler w SZW: Dean Ambrose i Sydal
Ulubiony wrestler: CM Punk
Ulubiony Tag Team: Edge&Christian i SES
Ulubiona federacja: WWE i TNA

Re: Backstage

*Kamera pokazuje przechodzącego na backstage'u Deana Ambrose'a, który po chwili uśmiecha się do operatora i każe mu nagrywać jego słowa*

Już ? Jestem już nagrywany ? Czy złapałeś mój lepszy profil knypku przy tej kamerze Szajsunga ? To dobrze ! Helloooo idioootss ! To znów ja. Tak, ten sam znienawidzony przez was facet, który jest najlepszym zawodnikiem SZW ! Nazywam się Dean Ambrose i jestem człowiekiem sprawiedliwości, honoru i hardcoru. Nie chcę za dużo gadać. We wtorek tysiące fanów oglądało CrashDown. Tak ? Wszyscy widzieli jak The Rock odszedł z ringu, przygnębiony i pobity ! Tylko hmmm....pobity przez kogo ? Może przez kogoś kogo nazwisko rymuje się z imbrose albo embrose. Nie wiecie fani SZW ? A ty knypku za kamerą i ty murzynie co trzyma mikrofon, który nade mną dynda ? Obniż go tu mi. Tak to ja, Dean Ambrose pokonałem kogoś kto nazywa się The Skała. The Skała potwierdził swoją walką, że nie zasługuję na miejsce w rosterze SZW. Zmasakrowałem The Rocka ! On się zmienił na zawsze tak jak zmieni się kolejny zawodnik, którego pokonam, aż brama do SZW Championship będzie otwarta, ponieważ The Rock zaznał sprawiedliwość Deana Ambrose'a ! W SZW zaczyna się nowa era ! Era of justice, moja era ! Następnym zawodnikiem, który pozna sprawiedliwość będzie Jack Michaels...szykujcie się.

*Dean odchodzi pokrzykując w stronę kamery jeszcze Good bye idiots.*


_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


http://iv.pl/images/32311229360217413164.gif
Streak : .::W-1::. .::L-0::. .:: D-0::.

Offline