#16 2013-08-15 15:30:34

Raptor

Administrator

37607244
Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 107
Punktów :   
Wrestler w SZW: Damien Sandow

Re: Backstage

Sandow spogląda z dziwną miną na wszystkich rozmówców.

Damien Sandow: Czasami się zastanawiam, czy dobrze trafiłem. Jeden uważa się za najlepszego na świecie, drugi chodzi z pomalowaną twarzą, a trzeciemu się wydaje, że to nie wrestling, a pokaz mody.

Sandow wypija resztę Pepsi, zgniata puszkę i oddaje ją CM Punkowi, po czym odchodzi do swojej szatni.

Offline

 

#17 2013-08-15 15:47:42

Gibbs

Zawodnik

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 41
Punktów :   
Wrestler w SZW: Jack Swagger
Ulubiony wrestler: Rey Mysterio, Y2J, Christian
Ulubiony Tag Team: Edge & Christian,
Ulubiona federacja: WWE

Re: Backstage

Po jakimś czasie po swoim odłączeniu się od przeszczekiwania się nawzajem z innymi gwiazdami federacji, Jack raz jeszcze przechadzał się obok owych delikwentów, a więc nie mogła go ominąć kolejna wymiana zdań. Zwłaszcza, że udało mu się wyłapać ostatnie słowa ''konwersacji''. Swagger tym razem był sam.

Jack: Punk... Nie załamuj mnie. Ty jesteś najlepszy na świecie? Dobre sobie. Możesz to sobie wmawiać, ale nikogo nie nabierzesz. No, może z wyjątkiem Zigglera <Jack zaśmiał się zerkając na Show Off'a.>. Poza tym nikt nie chciałby cię oglądać. Jeżeli ta organizacja ma przetrwać, to władze powinny darować sobie zatrudnianie klaunów. Wrestlerzy mojej klasy bez problemu zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie.

Jack z rękoma skrzyżowanymi na torsie, pewny siebie czeka na odpowiedź CM Punk'a.


http://25.media.tumblr.com/9cbb07ffa56b6b4e9fcdc19f732fd9fe/tumblr_min6sfavXO1r6ybcpo1_500.jpg

Offline

 

#18 2013-08-15 20:46:11

Matteusz

Zawodnik

Zarejestrowany: 2013-08-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: Backstage

Bez zbędnej konwersacji pozwoliłem by Sandow odszedł, a jego puszkę wyrzuciłem za siebie. Nie ruszało mnie to jego głupie gadanie, jednak nagle wtrącił się Swagger czego Punk już nie mógł podarować. Chociaż był już lekko zdenerwowany na Jack'a to nie dawał tego po sobie poznać i jak zawsze ze spokojem, popijąc napój odezwał się do Amerykanina.

CM Punk: Chcesz zapewniać rozrywkę? Nie ma sprawy, ale ja nie jestem tu po to. Nie jestem tu też po to by Ci udowadniać, że jestem najlepszy, bo nie jesteś tego godzien. Jestem tu... jestem tu dlatego, że jestem głosem ludzi, którzy są bezgłosu, oni oczekują tego ode mnie... Dlaczego oni mnie obchodzą? Bo sam jestem takim człowiekiem. Pomimo tego jestem kimś więcej niż ty Jack, Ty starasz się mnie pouczać, twierdzisz, że dajesz rozrywkę, a ja wyrywam gardła i niszczę przeciwników. Nie muszę tego robić, bo oni nie zasługują na takie wywższenie, ale robię to... robię tylko i wyłącznie dla siebie. Radzę ci Jack, zapamiętaj co powiedziałem.

Wziąłem kolejnego łyka Pepsi i czekałem...

Offline

 

#19 2013-08-15 21:00:29

Gibbs

Zawodnik

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 41
Punktów :   
Wrestler w SZW: Jack Swagger
Ulubiony wrestler: Rey Mysterio, Y2J, Christian
Ulubiony Tag Team: Edge & Christian,
Ulubiona federacja: WWE

Re: Backstage

Jack słuchał jego słów z lekceważącym uśmieszkiem na twarzy kręcąc jednocześnie głową. Gdy ten skończył, Swagger postanowił mu powiedzieć co myśli.

Jack: Słuchaj, Phil. Doprawdy rozbawiły mnie twoje słowa. Zupełnie tak samo jak inne bajki innych kolesi, które tu dzisiaj usłyszałem. Twierdzisz, że jesteś głosem ludzi pozbawionych głosu? To przykre, bo jeżeli mówisz w ich imieniu to robisz im niezłą siarę w tej chwili. W dodatku wmawiasz że niszczysz przeciwników.. Ha.. To też jest zabawne. Zwłaszcza, że CM Punk nigdy nikogo nie zniszczył. Nie masz pojęcia o destrukcji w ringu.. Nie jesteś Jackiem Swaggerem. Ja jestem głosem Ameryki, Punk.. AMERYKI.

Jack czeka kolejny ciąg wydarzeń...


http://25.media.tumblr.com/9cbb07ffa56b6b4e9fcdc19f732fd9fe/tumblr_min6sfavXO1r6ybcpo1_500.jpg

Offline

 

#20 2013-08-15 21:15:30

Matteusz

Zawodnik

Zarejestrowany: 2013-08-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: Backstage

CM Punk: Może i jesteś głosem Ameryki, ale nie jesteś głosem samego siebie. Jesteś marionetką w rękach systemu i w rękach tego gościa, któy tu stoi *Wskazuje na Coltera* Ja przynajmniej kieruje swoim życiem, dążę do doskonałości. Robię to tylko i wyłącznie dla siebie. Nie obchodzi mnie zdanie takich ludzi jak Ty. Właściwie po co ja się wysilam? W moim życiu chyba brakuej rozrywki skoro rozmawiam z takimi osobami...

Offline

 

#21 2013-08-15 21:35:04

Gibbs

Zawodnik

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 41
Punktów :   
Wrestler w SZW: Jack Swagger
Ulubiony wrestler: Rey Mysterio, Y2J, Christian
Ulubiony Tag Team: Edge & Christian,
Ulubiona federacja: WWE

Re: Backstage

Jack: Co proszę? Otóż mój drogi jestem głosem samego siebie, a zarazem głosem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Nie jestem tylko amerykaninem, ale także kimś jeszcze - patriotą, Punk. A to oznacza, że stanowię jedność ze swoim krajem i moje czyny ku jego chwale są również czynami ku chwale dla mojej osoby. Nie wiem, może Ty nie jesteś tego w stanie pojąć, ale to właśnie dzięki takim osobistościom jak ja, ten kraj nie został jeszcze całkowicie rozgrabiony. Możesz sobie olać moje słowa i pójść dalej ćpać w tej swojej zapyziałej szatni, ale ja mam szlachetny cel, a Ty żyjesz z dnia na dzień. Ja już dawno zaplanowałem sukces, a Ty liczysz że wpadniesz na niego z racji losu. Niestety - tak to nie działa. A jeżeli myślisz, że ta rozmowa odbywa się tylko i wyłącznie dla rozrywki, to zaliczasz porządną wpadkę w tej chwili. Każdy głuchy by nawet zrozumiał, że próbuję uświadomić ci coś naprawdę ważnego.


http://25.media.tumblr.com/9cbb07ffa56b6b4e9fcdc19f732fd9fe/tumblr_min6sfavXO1r6ybcpo1_500.jpg

Offline

 

#22 2013-08-15 21:55:44

Raptor

Administrator

37607244
Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 107
Punktów :   
Wrestler w SZW: Damien Sandow

Re: Backstage

Sandow po chwili wychodzi ze swojej szatni z sześciopakiem.

Damien Sandow: Jak można było łatwo przewidzieć, panowie zaczną się sprzeczać o to, kto jakie poglądy reprezentuje. To jest typowe dla CM Punka. Może, dla rozładowania atmosfery, jak prawdziwi Amerykanie, którymi zresztą jesteśmy, napijemy się piwa?

Offline

 

#23 2013-08-15 22:04:22

Gibbs

Zawodnik

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 41
Punktów :   
Wrestler w SZW: Jack Swagger
Ulubiony wrestler: Rey Mysterio, Y2J, Christian
Ulubiony Tag Team: Edge & Christian,
Ulubiona federacja: WWE

Re: Backstage

W tym momencie Swagger spojrzał na Damiena lekko zaskoczony. Co mu odwaliło z tym piwem? Może to jakieś podchwytliwe pytanie?

Jack: Hm.. Nie każdy prawdziwy Amerykanin pije piwo. Miło Damien z twojej strony, ale nie skorzystam. Może innym razem. Wystarczy mi fakt, że Punk napoił mnie już swoimi fałszywymi przekonaniami. Poza tym... Nie nazywaj siebie prawdziwym Amerykaninem, a tym bardziej pana Brooksa. Nie zasługujecie na takie określenie.


http://25.media.tumblr.com/9cbb07ffa56b6b4e9fcdc19f732fd9fe/tumblr_min6sfavXO1r6ybcpo1_500.jpg

Offline

 

#24 2013-08-15 22:29:52

 Worried

Chairman

8619076
Call me!
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 53
Punktów :   
Wrestler w SZW: R-Truth
Ulubiony wrestler: CM Punk, Lubię każdego :)
Ulubiony Tag Team: Brak.
Ulubiona federacja: WWE, CZW, ROH
WWW

Re: Backstage

Nagle na backstagu słychać stukot kopyt, w oddali widać jak R-Truth siedzi na swojej kozie i nuci hymn Stanów Zjednoczonych, następnie schodzi z Betty i mówi:

R-Truth: Woow widzę, że impreza się rozpoczęła już dawno! Punk upaja się swoją pepsi, Damien piwem chociaż dobrze wiemy, że potrafisz się upić piwem dla kobiet... oraz Jack który pieprzy, że jest prawdziwym Amerykaninem, ale wszyscy wiemy, że tak nie jest. Prawdziwy Amerykanin waży ponad 130kg w ręce trzyma hamburgera popijając piwem, który zaraz zamierza iść po paczkę chipsów wraca do domu usiada w swoim zapierdziałym fotelu włączając mecz Yankeesów, to jest prawdziwy Amerykanin, prawda Jimmy ? co mówisz ! Betty uciekła !? mówiłem ci, nie baw się sznurkiem bo pewnego dnia ci spierdzieli, i co teraz ? tak wiem zamknij się !

R-Truth, odchodzi mówiąc do siebie.


http://przeklej.net/img.php?im_id=119656

Offline

 

#25 2013-08-15 22:31:35

Raptor

Administrator

37607244
Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 107
Punktów :   
Wrestler w SZW: Damien Sandow

Re: Backstage

Damien Sandow: Właśnie dla takich ludzi przybyłem do tej federacji.

Offline

 

#26 2013-08-15 22:39:52

Gibbs

Zawodnik

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 41
Punktów :   
Wrestler w SZW: Jack Swagger
Ulubiony wrestler: Rey Mysterio, Y2J, Christian
Ulubiony Tag Team: Edge & Christian,
Ulubiona federacja: WWE

Re: Backstage

Jack spojrzał na R-Truth'a marszcząc brwi. Nie dość, że ten typek przed chwilą zhańbił nasz hymn, to w dodatku obraził A Real American'a.

Jack: Typ człowieka którego przed chwilą opisałeś nie ma zupełnie nic wspólnego z prawdziwym Amerykaninem. To być może jest maksymalnie statystyczny obywatel tego kraju. Obywatel, którego niestety USA nie może pochwalić za przynoszenie międzynarodowej chluby. Tak, czy inaczej - tak wygląda prawdziwy Amerykanin <Jack wskazuje palcem na swoją twarz robiąc przy tym dumny uśmieszek>.


http://25.media.tumblr.com/9cbb07ffa56b6b4e9fcdc19f732fd9fe/tumblr_min6sfavXO1r6ybcpo1_500.jpg

Offline

 

#27 2013-08-15 23:18:56

Mike

Moderator

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 45
Punktów :   

Re: Backstage

Jeff Hardy słysząc konwersację postanawia się do niej włączyć:

- Czy Amerykanie obrażają siebie nawzajem, Jack? Czy Amerykanie wywyższają się nad wszystkich, Sandow? Wyluzujcie.

Ostatnio edytowany przez Mike (2013-08-15 23:19:23)


http://i.pinger.pl/pgr450/addf29da000c30d2513cb04e/gural_sitek.jpg

Offline

 

#28 2013-08-16 09:07:06

Raptor

Administrator

37607244
Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 107
Punktów :   
Wrestler w SZW: Damien Sandow

Re: Backstage

Damien Sandow: Nie dosłyszałeś? Właśnie o tym mówiłem, po to przyniosłem piwo - żeby rozładować napięcie.

Offline

 

#29 2013-08-16 10:43:06

Matteusz

Zawodnik

Zarejestrowany: 2013-08-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: Backstage

CM Punk: Tak możecie się kłócić o Amerykę, ale czy pozwoli to wam wygrywać walki? *zaśmiał się* Oczywiście, że nie. Zobaczymy na co was stać na ringu.

Następnie Punk odszedł, bo miał jeszcze coś do załatwienia.

Offline

 

#30 2013-08-16 11:01:36

Gibbs

Zawodnik

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 41
Punktów :   
Wrestler w SZW: Jack Swagger
Ulubiony wrestler: Rey Mysterio, Y2J, Christian
Ulubiony Tag Team: Edge & Christian,
Ulubiona federacja: WWE

Re: Backstage

Jack: Nikogo nie obrażałem, tylko uświadamiałem konieczne rzeczy. Czasami zresztą trzeba niektórych utemperować. Zresztą, co ja wam będę tłumaczył. A wy może skończcie już naskakiwać tak na mój patriotyzm. Jest masa lepszych tematów z których możecie się pośmiać. Na przykład R-Truth. Był tu gdzieś nie dawno..<Jack spojrzał na sześciopak piwa w rękach Sandow'a i zastanowił się> Wiesz co, Damien. Chyba jednak się poczęstuję.. Faktycznie powinniśmy wystudzić to napięcie <Jack wyciągnął sobie jedną puszkę, otworzył i upił łyk.>


http://25.media.tumblr.com/9cbb07ffa56b6b4e9fcdc19f732fd9fe/tumblr_min6sfavXO1r6ybcpo1_500.jpg

Offline