• Index
  •  » Sport
  •  » Premier League sezon 2013/14

#1 2013-08-17 19:32:26

 Mr.Michaels

Grafik

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 18
Punktów :   
Wrestler w SZW: Marcus
Ulubiony wrestler: Shawn Michaels
Ulubiony Tag Team: Rockers
Ulubiona federacja: DDW

Premier League sezon 2013/14

Jako iż jesteśmy w połowie pierwszej kolejki to chciałbym otworzyć dyskusję nt. rozgrywek jednej z najlepszych lig piłkarskich w Europie i na świecie.
Rozmowa o wynikach, transferach, oczekiwaniach na następne kolejki.
Osobiście dodam swoje trzy grosze w najbliższym czasie ale jako iż kibicuje Arsenalowi to po obejrzeniu meczu z AV zostawię to bez komentarza.


http://i55.tinypic.com/2hfif4p.jpg

Offline

 

#2 2013-08-17 19:46:15

Raptor

Administrator

37607244
Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 107
Punktów :   
Wrestler w SZW: Damien Sandow

Re: Premier League sezon 2013/14

Również kibicuję Arsenalowi i jestem zażenowany dzisiejszym meczem. Bardzo szybko trzeba załatwić lepszego bramkarza i lepszego napastnika. Cały czas liczę na to, że transfer Luisa Suareza dojdzie do skutku, chociaż szanse są coraz mniejsze i chyba będzie trzeba wyłożyć na niego 50 mln funtów. Jeśli chodzi o golkipera, nie byłoby problemu, gdyby Łukasz Fabiański nie łapał kontuzji, jednak wiadomo jak to z Łukaszem bywa. Moim zdaniem Wenger powinien postarać się o Julio Cesara, który w końcu nie znalazł jeszcze nowego klubu, a to wciąż solidny bramkarz i uważam, że zmarnuje się, grając w Championship. Oprócz tego obrońca. Vermaelen w ostatnim sezonie był chodzącą porażką, nie wiem jak będzie teraz. A jeśli chodzi o Koscielnego - "najlepszego" obrońcy Arsenalu, dzisiejszy mecz pokazał, gdzie jest jego miejsce - w szatni. Tyle o Arsenalu. Oprócz Kanionierów będę kibicował, jak dotychczas, Evertonowi, Sunderlandowi i West Ham. Na mistrza typuję Manchester United, nie wierzę w Chelsea, bo Chelsea bez spektakularnych transferów może skończyć nawet w połowie tabeli.

Offline

 

#3 2013-08-17 21:56:04

Mike

Moderator

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 45
Punktów :   

Re: Premier League sezon 2013/14

Ja zaś jestem za Manchesterem United. W pierwszej kolejce Czerwone Diabły zmierzyły się ze Swansea, mimo że nie był to wymagający przeciwnik United pokazało klasę. W Tarczy Dobroczynności również zagrali przyzwoicie. Jest to odwrócony o 180 stopni Manchester w porównaniu ze sparingami przedsezonowym. Szczerze mówiąc myślałem, że United będzie miał jeden z gorszych sezonów, po odejściu Fergusona z pewnością kilku graczom spadło morale, a najbardziej to Rooneyowi. Wayne jest wciąż łączony z Chelsea, ale ja nie wierzę w takie plotki i uważam, że zostanie w United i znajdzie jakiś wspólny język z Moyesem. Jeśli chodzi o to kto zdobędzie misrza zgadzam się z Raptorem, będzie to Manchester United!


http://i.pinger.pl/pgr450/addf29da000c30d2513cb04e/gural_sitek.jpg

Offline

 

#4 2013-08-18 23:41:03

Crush

Moderator

16217684
Zarejestrowany: 2013-08-18
Posty: 10
Punktów :   
Wrestler w SZW: Dan Dowson
Ulubiony wrestler: Edge
Ulubiony Tag Team: E&C Degeneration X
Ulubiona federacja: TNA, CZW

Re: Premier League sezon 2013/14

Ja akurat kibicuję Manchesterowi City, mam nadzieję, że tytuł wróci do nas. Na wzmocnienia poszła niezła kasa, ale bez tego już nie ma klubów, nawet Barcelona "opierająca się na wychowankach" musiała kupować zawodników. Jesus Navas i Jovetic robią różnicę, a Dżeko musi się strzec, bo Negredo może go wygryźć ze składu. Co do Fernandinho jeszcze nie mam opinii. Czekam na pierwszy mecz aby zobaczyć, jak Pelle do końca odmienił Manchester. Obecny styl mi się podoba, jest inny niż za czasów dwóch poprzednich managerów. Do tego Manuel wspiera zawodników, dzięki czemu mogą wzrosnąć morale. Tak naprawdę dopiero derby pokażą wszystko.


http://24.media.tumblr.com/e6a91cc3171ebbe2e75d483de6aed8c7/tumblr_mgkxujgfQC1qcaa7lo1_r1_500.gif

The Biggest than Everything Streak

0W 0D 0L

Offline

 

#5 2013-08-22 09:30:17

 xXxAlanossxXx

User

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 26
Punktów :   
Ulubiony wrestler: Edge
Ulubiony Tag Team: Edge & Christian
Ulubiona federacja: WWE

Re: Premier League sezon 2013/14

Z angielskiej ligi głównie kibicuję Manchesterowi United, lecz poza tym klubem życzę sukcesów: Arsenal, Chelsea, Tottenham
Nie rozumiem AŻ TAKIEGO OGROMNEGO zachwyty nad Gareth'em Bale'm... Sam go bardzo lubię jego grę, ale bez przesady aby dawać za niego około 100 000 000 €
Dla mnie max. to 60 000 000€. Jak sam z chęcią bym go zobaczył w El Clasico, to jednak mam nadzieję, że do tego transferu nie dojdzie bo to był by absurd... nieważne.

GGMU!


http://i42.tinypic.com/28hep8g.jpg
Streak
0-0-0

Offline

 
  • Index
  •  » Sport
  •  » Premier League sezon 2013/14